Dlaczego warto wybrać program afiliacyjny AdKompan?

 
Zacznij przekuwać odsłony swojej witryny na gotówkę! Nie ma znaczenia czy Twoja witryna to raczkujący blog, czy portal o uznanej marce. Dzięki naszej ofercie oraz doświadczeniu Twoja strona może zacząć zarabiać. Wystarczy, że umieścisz na niej wybraną wcześniej reklamę, a użytkownik Twojej witryny dokona na stronie docelowej zakupu, wypełni formularz, zapisze się do newslettera czy też po prostu kliknie w Twój baner.

Oferujemy:

  1. Pomoc na każdym etapie współpracy - pomożemy Ci zoptymalizować kampanię, umieścić reklamę i wejść w świat afiliacji. Zobacz jakie to proste.
  2. Nasze programyciekawe i niejednokrotnie unikalne, co wyróżnia nas wśród konkurencji i pozwoli dopasować wyświetlaną kampanię reklamową do treści Twojej witryny. Baza naszych reklam jest ponadto nieustannie powiększana. Sam wybierz, która reklama może dać Ci największe korzyści!
  3. Zależy nam na Twoim zarobku! Oferujemy szybkie i pewne wypłaty. Zapłacimy Ci na czas a minimalny próg płatności to tylko 50 zł.  
  4. nasze reklamy oferują konkurencyjne stawki za kliknięcia (CPC), za sprzedaż (CPS) i za akcję (CPA), co wyróżnia nas na tle konkurencji, a Tobie pozwoli generować jeszcze większe zyski
  5. Dokonujemy selekcji naszych Wydawców, tak więc, gdy rozpoczniesz współpracę z naszą siecią, masz szansę osiągać większe prowizje od wyświetlanych kreacji reklamowych. Będziesz członkiem naszego elitarnego grona
  6. Dla uzyskania jak największych zysków na bieżąco analizujemy i optymalizujemy realizowane przez Ciebie Programy Afiliacyjne.
  7. Udostępniamy Ci narzędzia, wspomagające efektywne zarządzanie reklamami jakie aktualnie wyświetlasz, w tym intuicyjny Panel zarządzania kontem.
  8. Możliwość współpracy nawet jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej
  9. Będziesz mógł uczestniczyć również w naszym programie bonusowym, pozwalającym generować dodatkowe zyski!

 

Program Afilicyjny AdKompan - Najlepsze Programy Afiliacyjne

© 2020 - Projekt i wykonanie Kompan.pl